top of page
Image by Martin Martz

Časté dotazy

Image by Joey Genovese

Časté dotazy?

Odpovědi na některé otázky, na které se často ptáte.

01

Máte prostor pro můj projekt?

"Rádi bychom s vámi blíže prodiskutovali vaše představy a potřeby. Mohli bychom se setkat osobně nebo telefonicky, abychom mohli lépe porozumět tomu, jak vám můžeme nejlépe pomoci, a kdy budeme schopni vše zrealizovat?"

03

Jak rychle budete moci práci udělat? 

"Rádi bychom co nejlépe vyhověli vašim potřebám. Můžete nám sdělit, zda máte nějaký specifický termín, do kdy byste přednostně chtěl/a mít práci hotovou? To nám pomůže lépe plánovat a přizpůsobit se vašim požadavkům."

05

Je možné se dohodnout na pravidelné spolupráci?

"Samozřejmě, můžeme se dohodnout na pravidelné spolupráci. Jak často byste si představoval/a naše setkání a jaké konkrétní zahradnické služby vás zajímají?"

02

Jaká je cena služeb?

"Rádi bychom vám poskytli individuální cenovou nabídku podle vašich konkrétních požadavků. Mohl/a byste nám říci více detailů o tom, jaké služby přesně potřebujete, abychom mohli připravit přesný odhad nákladů?"

04

Poskytujete nějaké záruky na provedené práce?

"Poskytujeme záruku na naše práce při zakládání nových zahrad, instalaci zavlažovacích systémů a výstavbě chodníků. Vaše spokojenost s naší prací je naší prioritou."

06

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Nevadí, kontaktujte nás a na všechny otázky vám rádi odpovíme.

Zahradní nápady bez starostí! Zjistěte náklady s naší bezplatnou kalkulací. Rychlý odhad pro začátek vašeho zahradního dobrodružství. Vyzkoušejte hned!

bottom of page