top of page
Sekání zahrady Říčany

O nás

Zahradnické služby Daniel Drahňovský

Absolvoval jsem střední zemědělskou školu v Benešově obor tvorba a údržba zahrad a golfových hřišť. Své dovednosti a znalosti jsem zdokonaloval pět let v zahradnické firmě, která se zabývala návrhy, realizací a údržbou zahrad a trávníků. Teď se již druhým rokem starám o Vaše zahrady.  

Sekání zahrady Říčany

Na čem si zakládáme?

- Transparentnost a férovost: Ceníme si transparentnosti v cenové politice a nabízíme férové ceny za naše zahradnické služby.

- Odborná péče: Specializujeme se na poskytování odborné péče o zahrady s důrazem na kvalitu provedení.

- Přizpůsobení potřebám: Jsme otevřeni diskusi o vašich specifických potřebách a snažíme se přizpůsobit naše služby vašim individuálním požadavkům.

- Kvalita nad kvantitou: Zaměřujeme se na poskytování kvalitních zahradnických služeb spíše než na kvantitu, abychom zajistili maximální spokojenost zákazníků.

- Otevřenost k diskuzi: Jsme ochotni diskutovat o cenových otázkách a přizpůsobit se individuálním potřebám našich zákazníků, abychom dosáhli vzájemné spokojenosti.

Zahradní nápady bez starostí! Zjistěte náklady s naší bezplatnou kalkulací. Rychlý odhad pro začátek vašeho zahradního dobrodružství. Vyzkoušejte hned!

bottom of page