top of page
Image by Markus Spiske

Služby

"Poskytujeme komplexní zahradnické služby, včetně údržby zeleně a zahrad, péče o stromy a profesionální zakládání trávníků s instalací zavlažovacího systému. Bez ohledu na to, zda se jedná o veřejný sektor nebo soukromé zahrady, zaručujeme kvalitní provedení práce, profesionální odbornost a respektování vašich představ. Využíváme moderní zahradní techniku k optimální údržbě vašeho venkovního prostoru. Kontaktujte nás pro péči o vaši zahradu na nejvyšší úrovni."

Zahradnickéslužby

"Poskytujeme komplexní zahradnické služby od dodávky květin pro interiéry, přes výsadbu vzrostlých stromů, pokládku travních koberců až po rekonstrukci zahrad. Spoléhejte na nás pro profesionální péči o vaše venkovní prostory."

Zahradníarchitektura

"Soukromé zahrady rodinných domů významně formují okolní životní prostředí. Odborně založená zahrada nejenže zdůrazňuje estetiku prostoru, ale slouží i jako vizitka majitele. S našimi zahradnickými službami se postaráme o kvalitní péči o vaši zahradu, která bude reflektovat vaše osobní představy a přispěje k vaší celkové spokojenosti."

Údržbazahrad

"Nabízíme profesionální služby údržby zahrady, které zahrnují pravidelné sečení trávy, péči o rostliny, hnojení, odplevelování a další úpravy. S důrazem na detaily a odborný přístup zajistíme, aby vaše zahrada vždy vypadala krásně a zdravě. Kontaktujte nás pro individuální plán údržby přizpůsobený potřebám vaší zahrady."

Závlahovésystémy

"Při plánování a přípravě stavební dokumentace naších zahradních projektů by měli zákazníci brát v úvahu i možnost implementace automatického závlahového systému. Tímto způsobem lze efektivně integrovat systém již v rané fázi hrubé stavby, což zajistí optimální funkčnost a dlouhodobou spolehlivost závlahy. Rádi vám poskytneme odbornou pomoc při plánování a realizaci této důležité součásti vaší zahrady."

Projekcezahrad

"Specializujeme se na realizaci zahradnických úprav s širokým záběrem služeb, včetně projekce, přípravy 3D vizualizací zahrad a návrhu závlahových systémů. Vaše zahrada pod naším vedením získá moderní a estetický vzhled."

Jiné

"Zajímá vás, jaké další zahradnické služby můžeme nabídnout? Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací o naší široké škále zahradnických služeb a individuálně přizpůsobíme nabídku vašim potřebám."

Zahradní nápady bez starostí! Zjistěte náklady s naší bezplatnou kalkulací. Rychlý odhad pro začátek vašeho zahradního dobrodružství. Vyzkoušejte hned!

bottom of page